KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14965087

nr 1496 5087

Teckning

Ballerina, Monogramsignerad. Bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 18:13:53